Skip to main content

Potrebujete radu? +421 948 636 363

O nás

Autobaterky s.r.o. sa zaoberá distribúciou autobatérií už 30 rokov. Počas svojej pôsobnosti na trhu sa stala jedným z najväčších predajcov akumulátorov na Slovensku.

Zameriava sa na maloobchod, veľkoobchod a servis značkových akumulátorov a príslušenstva. Zákazníkmi sú jednak koncoví odberatelia, dopravné spoločnosti, poľnohospodári a aj ďalší obchodníci. Sortiment je zameraný prevažne na autobatérie, motobatérie, trakčné batérie, batérie pre záložné zdroje (UPS), elektrobicykle a detské autíčka. Nabíjačky, štartovacie vozíky, pomocné štartovacie zariadenia (booster).

Dodávateľmi sú rokmi overené značky (BANNER, VARTA, EXIDE, CTEK. OPTIMA, EMOS, FIAMM, SEBANG, YUASA, BOSCH), ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Široký sortiment výrobkov skladom je istotou, že každý zákazník nájde vhodnú batériu do svojho automobilu, motocyklu, poľnohospodárskeho stroja, nákladného automobilu, karavanu alebo člnu.

Neoddeliteľnou súčasťou sortimentu sú značkové nabíjačky a štartovacie zdroje (BANNER, CTEK), ktoré pomáhajú udržiavať batérie v dobrej kondícii. Pre každého zákazníka volíme individuálne riešenie a ponúkame profesionálne služby a servis. Poradenstvo pri výbere správneho technického riešenia podľa požiadaviek zákazníka. Vykonávame odborné montáže, záručný a pozáručný servis všetkých typov autobatérií, meranie dobíjacej sústavy automobilov....

Skladom máme široký sortiment rôznych autobatérií, motobatérií a veľký výber nabíjačiek. Predajne Autobaterky s.r.o. nájdete v Nitre na Chrenovskej 14 (vedľa OBI), v Trnave na Bratislavskej 31 a v Bratislave na Studenej 5.

História

1992

Sme slovenská firma v rodinnom vlastníctve riadená otcom a synom. História našej spoločnosti sa začala písať v roku 1992, kedy sme začali predajom autobatérií ,, z garáže"

O tri roky neskôr sme otvorili našu prvú kamennú predajňu v Branči pri Nitre. Na sklonku milénia sme svoje pôsobenie presunuli do Nitry, kde naša predajňa sídli dodnes. Našimi zákazníkmi sa stali nielen koncoví odberatelia ale aj dopravné spoločnosti, poľnospodári a obchodníci po celom západnom Slovensku.

2006

V roku 2006 sa začal firme naplno venovať syn. Začali sme budovať meno AUTOBATERKY Golembiovský. V tomto čase spoločnosť fungovala pod hlavičkou fyzickej osoby.

2011

Dnešný názov AUTOBATERKY s.r.o. vznikol v roku 2011 pretransformovaním na spoločnosť s ručením obmedzeným.

2016

S dobou prišiel aj pokrok a v roku 2016 sme spustili náš ESHOP.

Postupne sme rozširovali náš sortiment, aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov. Spolupracujeme s veľkými dodávateľmi zvučných mien. Stali sme sa najväčším predajcom príslušenstva k batériam za rok 2016 pre firmu BANNER na Slovensku.

2017

V roku 2017 sme otvorili novú prevádzku v Trnave.

2022

V roku 2022 sme otvorili novú prevádzku v Bratislave.